Jak vyzrát na prodloužení erekce aneb zkuste to jinak

Categories Nezařazené0 Comments

Zdravější strava – když se budete cpát párky v rohlíku, hamburgery a dorty a zapíjet to kolovými nápoji, pivem a tvrdým alkoholem, stane se z vás troska, a možná, že už velmi brzy. Váš sex se promění v pouhou mlhavou představu, kterou jste kdysi dávno byli schopni završit fyzickým aktem. Vezměte rozum do hrsti a dejte přednost celozrnným obilovinám, luštěninám a převaze zeleniny a ovoce. Změnu poznáte sami na sobě.

žena v posteli

Zatočte se stresem – stres vás ovládá, bere vám energii a ve skutečnosti jej k ničemu v životě nepotřebujeme. Opravdu ne. Kdo zatočí se stresem, vyhraje! Mohou vám v tomto procesu efektivně pomáhat některé bylinky, například Ženšen (všechny jeho druhy) a Kotvičník zemní.

Erekci umocňují pachy a vůně – k prodloužení erekce dokáže přispět i návrat k přirozenosti mužské touhy po ženském těle. Tam patří nejen obdiv z vizuálního (zrakového) vjemu ženských křivek, ale zejména tělesné vůně. Omezte používání syntetických parfémů a dovolte sami sobě vnímat přirozenou vůni ženského potu. Nejintenzivnější je v podpaží, v tříslech a na chodidlech. Ženský pot dovede prodloužení erekce dotáhnout k dokonalosti a stává se, že muži pak prožívají vícečetné orgasmy a touží se milovat mnohokrát za sebou. Je to přínosné i pro partnerku, která si uvědomí, jak je pro svého přítele přitažlivá, a zvýší jí to sebevědomí. Sex se tím povýší na vyšší úroveň.

sedící dívka na silnici

Láska a sex – je známo, že sex je mnohem krásnější, jestliže je podepřen láskou. A platí to i naopak, láska je krásnější, je-li završena fyzickým sexem. Jedno bez druhého je něco jako prázdná sklenice bez vody – bez sklenice se vám bude voda špatně pít a prázdná sklenice je vám na nic, leda tak na ozdobu. Zamyslete se nad tím a věnujte lásce mimořádnou pozornost, mimochodem, bez lásky nejste nic a láska je nejmocnější síla v celém Vesmíru, v celém Stvoření.