Podnikatelé si berou půjčky

Categories Nezařazené0 Comments

http://blesk.cz/clanek/zpravy-politika/513881/urednici-si-udelali-hezke-vanoce-za-statni-penize-nakoupili-iphony-x-jeden-stoji-35-tisic.html :11pt;“>Soukromé podnikání by mělo být vždy ziskovou záležitostí. Jenže jak všichni víme, a to někteří i z osobní zkušenosti, ne vždycky je tomu právě tak. Je i celá řada případů, kdy se soukromníci sice mohou klidně snažit sebevíc, ale ke zmíněnému cíli to přesto nevede. A po těžké práci následují příjmy, které nestačí třeba ani na to, aby se podnik udržel v chodu, při životě.

To ale nemůže nikdo ze skutečných podnikatelů dopustit. Podnikatelé jsou tu nejen od toho, aby pracovali a vydělávali si peníze, ale i od toho, aby řešili potíže, které je v jejich byznysu mohou postihovat. A když takové potíže souvisejí s nedostatečnými zisky, je třeba najít způsob, jak se přesto dostat k penězům, aby všechno mohlo běžet dál.

několik mincí

A tak podnikatelé v tísni hledají způsoby, jak se k penězům dostat. A nalézají je obvykle v půjčkách. Protože i těmi se dá podporovat kdejaká podnikatelská aktivita, když to zrovna nevynáší tolik, kolik by to vynášet mělo.

Jenže ti, kdo o půjčky usilují, nejednou odcházejí z bank neuspokojeni. I když tu doloží všechno, co po nich bankovní úředníci žádají, často to nestačí k tomu, aby byla žádost o půjčku schválena. Když totiž získají úředníci dojem, že si podnikatel vydělává příliš málo, respektive když se jim nezamlouvají žadatelovy záznamy v registrech dlužníků, je verdikt stran půjčky často zamítavý.

hodně mincí

A když se podnikatel v bance pomoci nedočká? Co potom?

Naštěstí to není konečná. Kromě bankovních půjček jsou tu přece i ty nebankovní, tedy přesněji nebankovní hypotéky. A taková americká hypotéka bez registru Americká nebankovní hypotéka je tu i pro žadatele, kteří mají skutečně daleko k ideálu. Pokud tito mohou nabídnout jako záruku splácení aspoň nějakou nemovitost, mají docela dobré vyhlídky na úspěch. A klidně i do čtyřiadvaceti hodin může mít takový podnikatel k dispozici půjčené peníze.