Uložte svoje peníze

Categories Nezařazené0 Comments


Líbí se vám představa, že trvale žijete v zahraničí? A co takhle rovnou u moře? V dnešní době sice všechno zdražilo, ale zahraniční nemovitosti jsou stále cenově dostupné. Je samozřejmě rozdíl v bytě na Manhattanu a v bytě například v Chorvatsku. Přídě Chorvatsko je velmi oblíbenou zemí nejen Čechů, protože lidé jsou zde milí, kultura a prostředí je nám blízké a ceny nejsou vůbec vysoké. A navíc sem každoročně na dovolenou zavírají statisíce lidí.

chorvatsko dubrovnik

Jezdíte sem taky?
Pokud jezdíte pravidelně na Jadran, asi jste si všimli, že ceny se tady zase tolik nezvýšily jako jinde. A právě proto je to jedna z nejlepších zemí, kde si můžete koupit nemovitost. Na ostrovech probíhá výstavba apartmánových domů. Jde o vyšší budovy, kde najdete několik bytů. Pravidelně probíhá prodej apartmánů v Chorvatsku, a o byty je opravdu velký zájem.

Jednak jde o vynikající investici. Nemovitosti si svoji cenu drží celkem stabilně, a proto je mnoho lidí využívá k ukládání peněz. A také je to perfektní nástroj k vytvoření příjmu. Pasivní příjem je skvělý způsob jak mít pravidelně peníze navíc, aniž byste je museli chodit vydělávat do práce. Jednoduše svůj byt nebo dům pronajmete a je to. Byt u moře je skvělou volbou i proto, že je to klasická dovolenková destinace. Právě díky pravidelnému přílivu turistů budete mít zajištěno, že byt budete moct pravidelně pronajímat. A pokud se rozhodnete sem přestěhovat, nic vám nebude bránit, protože byt bude jen a jen váš.

pláž u moře

Vyberte si některý z bytů, které jsou moderně vybaveny, a jsou jen pár kroků od pláže. Každé ráno už můžete trávit na pláži. Nezní to krásně? Svůj sen si můžete splnit, a život u moře si velmi rychle zamilujete. Jen musíte jednat rychle, protože byty se velmi rychle prodávají. Je o ně velký zájem a proto není dobré čekat s nákupem na vhodnější dobu, protože vhodnější doba být nemusí.